OBMIAR I DOJAZD DLA NASZYCH KLIENTÓW W CENIE PROJEKTU.  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 667 620 057,
PRACUJEMY: Poniedziałek-piątek: 8-16, sobota - 667 620 057

UWAGA Zapraszamy pod nowy adres:

Lublin, ul. Abramowicka 222 (budynek INTERMO)

O firmie

Witamy w firmie A-Z Ogrodzenia. W branży działamy od 12 lat. Przez ten czas Państwa ogrodzenia stały się nowoczesne i trwałe. Nabrały nowoczesnego designu i są idealną kompozycją wraz z domem i działką.

Współpracujemy z największymi producentami różnych systemów ogrodzeniowych w Polsce i Europie stosującymi najnowocześniejsze techniki i technologie. Wszystko co najlepsze w ogrodzeniach w jednym miejscu. 


loga

Oferujemy szeroką gamę ogrodzeń od najprostszych, wykonanych ze sztachet, czy siatki ogrodzeniowej, aż po najnowocześniejsze ogrodzenia specjalnego przeznaczenia, spełniające najbardziej wyśrubowane normy.

Nasze realizacje charakteryzują się wysokim poziomem trwałości i estetyki, dzięki czemu umożliwiają eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji, obiektów rekreacyjnych, czy sportowych, jak i skuteczne zabezpieczenie obiektów przemysłowych, czy wysokiego ryzyka.

Ponadto prostota konstrukcji naszych ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż, co znacząco skraca czas realizacji inwestycji i zmniejsza koszty.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, a potem do składania zapytań, pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania i wymagania.

Zacznijmy od rozmowy, doboru materiałów, projektu, kalkulacji -to wszystko jest bezpłatnie.


A-Z OGRODZENIA Sp. z o.o.

ul. Abramowicka 222 (budynek INTERMO)
20-442 Lublin

Godziny pracy:
Poniedziałek-piątek: 8 - 16
Sobota: nieczynne - możliwe inne godziny pracy również w sobotę po uzgodnieniu telefonicznym

Telefony:
667 620 057


info@az-ogrodzenia.pl
www.az-ogrodzenia.pl